mBank: Nawet 30% taniej z Radością Życia
W Programie Radość Życia, poza całorocznymi zniżkami, teraz na Klientów czekają także specjalne letnie promocje. Ponadto do Programu dołączyli nowi Partnerzy.

Grono Partnerów Programu Radość Życia stale się powiększa - na dobry początek wakacji przyłączyli się: Coffee Heaven (zniżka 10%) oraz sieć sklepów AGD Partner AGD RTV (5% rabatu). Posiadacze karty Radość Życia mogą korzystać z rabatów do 30% w aż 2400 markowych sklepach.

W ramach wakacyjnych promocji, Posiadacze Radości Życia mogą korzystać ze specjalnych zniżek na wybrane artykuły lub usługi HiMountain, Gatta, Decorador, Denique, Zibi, Orbis, VIP Collection, Demco Ferder oraz Partner AGD RTV. Szczegóły oferty znajdują się na stronie poświęconej promocji.

Ponadto do końca sierpnia karta Radość Życia wydawana jest bezpłatnie.

Podstawowe parametry karty kredytowej Radość Życia:
- typ karty - Visa Classic;
- karta partnerska mBanku i Wydawnictwa G+J;
- nieoprocentowany kredyt do 54 dni (do 24 dni grace period);
- oprocentowanie kredytu na karcie 21 %;
- karta wydawana na 3 lata;
- opłata za wydanie/opłata roczna 30 zł;
- od 31 sierpnia promocja „Radość Życia za 0 zł" karta bez opłaty za wydanie;
- obsługa i stała kontrola zadłużenia w serwisie transakcyjnym mBanku;
- standardowy limit na karcie 3000 zł; możliwość zwiększenia kredytu do 10 000 zł po 6 - miesiącach prawidłowego korzystania z karty;
- wypukła karta do transakcji bezgotówkowych - honorowana we wszystkich punktach - oznaczonych logo VISA; umożliwia również dokonywanie bezpiecznych zakupów - internetowych, telefonicznych i korespondencyjnych;
- wyposażona w bezpłatne ubezpieczenie Pakiet Bezpieczna Visa;
- bezpłatne wyciągi elektroniczne.

Osoby, które nie będą spełniać warunków przyznania karty kredytowej, otrzymają kartę debetową Radość Życia, która zapewni taki sam dostęp do rabatów oferowanych przez Partnerów.

Obecnie z Programu Radość Życia korzysta już prawie 10 tys. osób.

O kartę wnioskować mogą zarówno Klienci mBanku, jak i osoby, które dotychczas nie korzystały z jego usług. Wniosek można składać drogą korespondencyjną - wypełniając kupony-wnioski zamieszczane w czasopismach wydawanych przez G+J, poprzez wniosek internetowy dostępny w serwisie http://www.radosczycia.com.pl/ i na stronach mBanku oraz w mKioskach lub Centrach Finansowych mBanku.Tags: