mBank: Licytuj rabaty, wspieraj Fundację
Trwa licytacja kodów zniżkowych na ubezpieczenie samochodowe Go!Direct, dostępne w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych mBanku. Dochód z akcji zasili konto Fundacji „Kolorowy Świat".

Aby otrzymać kod zniżkowy o wartości 10%, 30% lub 50% wystarczy wziąć udział w licytacji na Allegro. Po wygranej aukcji należy dokonać wpłaty na konto Fundacji „Kolorowy Świat". Zwycięzca aukcji otrzymuje drogą mailową indywidualny kod zniżkowy, do wykorzystania w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych mBanku. Kod należy wpisać na piątej stronie wniosku.

Pieniądze zebrane podczas aukcji zostaną przeznaczone na wakacyjne wyjazdy podopiecznych Fundacji Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat". Podstawowym celem Fundacji jest niesienie pomocy dzieciom pokrzywdzonym przez los ze względów społecznych czy też zdrowotnych, udzielanie wsparcia szpitalom i placówkom medycznym, domom dziecka i innym ośrodkom niosącym pomoc dzieciom.

Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych to oferta przygotowana przez mBank oraz BRE Ubezpieczenia. Platforma umożliwia porównywanie kilku ofert oraz zakup i obsługę polisy AC i OC on-line.

Z oferty Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych mogą skorzystać osoby posiadające rachunek eKONTO w mBanku. Wniosek on-line dostępny jest w systemie transakcyjnym po zalogowaniu. Poprzez stały wygodny dostęp do usług oraz najkorzystniejszą na rynku cenę, mBank realizuje w Supermarkecie US swoją misję: Maksimum korzyści i wygody.Tags: