mBank: 0% kredyt na karcie
Osoby przenoszące kartę kredytową z innego banku do mBanku skorzystają z nieoprocentowanego kredytu.

Promocja obowiązuje od 10 września 2007 r. do 31 grudnia 2007 r. włącznie. Klienci, którzy w trakcie trwania akcji przeniosą kartę do mBanku nawet przez pół roku będą korzystać z kredytu 0%.

Celem promocji jest zachęcenie Klientów, którzy już korzystają z kart kredytowych, do wypróbowania oferty mBanku. Nasza oferta jest szczególnie atrakcyjna dla tych, którzy chcą odwlec w czasie spłatę wakacyjnych szaleństw, bez konieczności płacenia odsetek - przenosząc kartę do mBanku zyskają kilka miesięcy nieoprocentowanego kredytu - mówi Joanna Chlebna, kierująca Wydziałem Kart Kredytowych mBanku. W mBanku każdy Klient posiadający kartę kredytową, poprzez darmowy rachunek eKONTO, ma stały dostęp do informacji np. o stanie zadłużenia, terminie spłaty, wykonanych operacjach - to wygoda, jakiej nie daje większość banków - dodaje.

Promocyjne oprocentowanie obowiązywać będzie:
do 31 marca 2008 dla wniosków złożonych w okresie 10-30 września 2007
do 30 kwietnia 2008 dla wniosków złożonych w okresie 1-31 października 2007
do 31 maja 2008 dla wniosków złożonych w okresie 1-30 listopada 2007
do 30 czerwca 2008 dla wniosków złożonych w okresie 1-31 grudnia 2007

Po zakończeniu okresu promocyjnego, karty kredytowe rozliczane będą według taryfy z najniższym oprocentowaniem - 15%.

Dodatkowo, Klient biorący udział w promocji otrzyma zwrot opłaty za wydanie karty, gdy wykona 6 transakcji bezgotówkowych w ciągu 3 miesięcy od momentu jej wydania. Żaden Klient nie powinien mieć kłopotu ze spełnieniem tego wymogu - nie narzucamy limitu tych transakcji, a i brany pod uwagę okres jest wystarczająco długi - komentuje Joanna Chlebna. Chcieliśmy w ten sposób zachęcić Klientów do aktywnego korzystania z kart, jako wygodnego narzędzia płatniczego - dodaje.

Z oferty kart kredytowych mBanku korzysta już przeszło 132 tys. osób, czyli aż o 45% więcej niż na początku roku.

We wrześniu mBank wprowadził możliwość wnioskowania o kartę kredytową już w momencie zakładania rachunku eKONTO. Wystarczy, że Klient wypełniający wniosek o konto zaznaczy odpowiedni box, a bez żadnych formalności będzie mógł uzyskać kartę kredytową mBanku z limitem do 3 tys, zł tylko na podstawie dotychczasowej historii kredytowej.

Oferta kart kredytowych mBanku charakteryzuje się:
niskim oprocentowaniem kredytu (19% dla Klientów mBanku),
długim - 54 dniowym okresem bez oprocentowania,
niską opłatą za wydanie (już od 28 zł) oraz niskim wymaganym dochodem (już od 500 zł),
specjalną ofertą dla studentów - bez deklaracji stałych dochodów,
łatwą procedurą przyznawania kart i limitów kredytowych,
rozliczaniem transakcji zagranicznych w Euro,
pełną obsługą kart przez Internet - m.in. spłata zadłużenia, zmiana PIN, ustalanie indywidualnych limitów zakupów i wypłat.Tags: