Kredyt Bank: Ujednolicił ofertę szybkich kredytów
Kredyt Bank zmodyfikował ofertę kredytów gotówkowych. Wprowadzone od 15 października zmiany są efektem prac nad uproszczeniem procedur i unifikacją oferty.

Zmiany obejmują m.in. podwyższenie maksymalnej kwoty kredytu o stałym oprocentowaniu oraz ujednolicenie zasad ustalania zabezpieczenia spłaty oraz oprocentowania.

- Każdego dnia staramy się wsłuchiwać w oczekiwania naszych klientów. Liczymy, że usprawnienie procedur kredytowych i ujednolicenie oferty przyczyni się do zwiększenia zainteresowania klientów tym atrakcyjnym produktem, zwłaszcza w okresie przedświątecznym – powiedziała Monika Nowakowska, dyrektor Biura Public Relations Kredyt Banku.

Maksymalna kwota kredytu o stałym oprocentowaniu została podwyższona do 100 tys. zł (dotychczas 30 tys. zł) i wynosi obecnie tyle samo, co w przypadku kredytu gotówkowego o zmiennym oprocentowaniu.
Przy kredycie do 50 tys. zł bank nie wymaga żadnych poręczycieli.
W przypadku ustalania zabezpieczenia spłaty kredytów o stałym i o zmiennym oprocentowaniu ubezpieczenie na życie jest wymagane tylko wtedy, kiedy wymagane jest również poręczenie spłaty kredytu.

Oprocentowanie kredytów gotówkowych wynosi od 9,90%.