eurobank rozpoczyna współpracę z Kauflandem, jedną z największych w Polsce sieci hipermarketów
We wrześniu startuje pilotażowy projekt sprzedaży wspólnej karty kredytowej eurobank Kaufland. eurobank rozpoczyna współpracę z Kaufland Polska Markety, jedną z wiodących w Europie i wiodących w Polsce sieci hipermarketów. Startujący z początkiem września pilotażowy projekt obejmie sprzedaż wspólnych kart kredytowych eurobank Kaufland. W zlokalizowanych na terenie 14 wybranych hipermarketów punktach klienci sklepów będą mogli korzystać także z oferty kredytów gotówkowych eurobanku. Partnerstwo z Kauflandem, obok współpracy m.in. z Premium Club, Światem Książki i siecią Eldom, wpisuje się w konsekwentną strategię rozbudowy kanałów dystrybucji banku.

Pilotażowy projekt sprzedaży potrwa kilka miesięcy i obejmie na początku hipermarkety w 14 miastach, m.in.: Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Bielsku-Białej, Piasecznie, Sochaczewie, Bełchatowie, Strzelcach Opolskich, Żarach, Żyrardowie. W sklepach zlokalizowane zostaną punkty eurobanku, w których klienci będą mogli skorzystać z oferty specjalnej karty kredytowej eurobank Kaufland, a także z kredytów gotówkowych.
Karta kredytowa eurobank Kaufland oparta została na modelu karty Visa Classic eurobanku. Będzie wydawana bezpłatnie, zarówno w wersji dostępnej od ręki, jak i spersonalizowanej. Oprocentowanie transakcji bezgotówkowych wyniesie 19,9%, a okres bezodsetkowy aż 56 dni. To najkorzystniejsza oferta na rynku analogicznych kart wydawanych przez hipermarkety. Przez pierwszy rok użytkowanie karty będzie bezpłatne, podobnie jak wyrobienie drugiej dodatkowej karty do konta. Minimalny limit na karcie wynosi 500 PLN, maksymalny - 10 000 PLN.

Grupa Kaufland należy do wiodących przedsiębiorstw handlu detalicznego Europy, posiadając ponad 750 filii w Europie. Partnerstwo z Kauflandem to kolejny, obok współpracy m.in. z Premium Club, Światem Książki czy siecią sklepów Eldom, krok w realizacji strategii poszerzania kanałów dystrybucji banku. Drugim filarem tej strategii jest intensywnie rozwijający się projekt franczyzy.Tags: