Dynamiczny rozwój Xelion. Otwarcie nowych placówek.
Xelion. Doradcy Finansowi uruchamia kolejne regionalne placówki oraz rozwija ogólnopolską sieć Doradców Finansowych.

Ponad 310 Doradców Finansowych Xelion wspiera Polaków w podejmowaniu dobrych decyzji finansowych. Praca Doradców jest koordynowana i wspierana placówkami zlokalizowanymi w 13 miastach kraju.

Do dotychczasowej sieci 16 placówek: w Bielsku-Białej, Elblągu, Gdyni, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie oraz Wrocławiu dołączyły trzy w Częstochowie, Bydgoszczy oraz Tarnowie.
W Bydgoszczy placówka została zlokalizowana przy ulicy 20 stycznia 1920 r. 6/3. Tarnowska placówka Xelion działa przy ulicy Targowej 1. W Częstochowie Xelion będzie działał przy Alei NMP 24.

Placówki Xelion pełnią głównie funkcje operacyjne, gdyż obsługa Klientów firmy odbywa się w dowolnym miejscu i czasie - dogodnym dla Klienta - w domu, biurze, restauracji, czy też w miejscu spędzania wolnego czasu.
Korzystanie z usług Doradców Finansowych Xelion jest całkowicie bezpłatne.
Specyfiką działalności firmy jest długoterminowa współpraca z Klientami. Doradca kontaktuje się z Klientem, jeśli sytuacja na rynku kapitałowym może wpłynąć na zyskowność posiadanych przez niego produktów i usług inwestycyjnych. W każdej chwili, poprzez Doradcę lub przez prywatne konto internetowe Xelion, Klient może analizować, co się dzieje z jego pieniędzmi.Tags: