DnB NORD otwiera oddział w Koszalinie
Bank DnB NORD Polska, który na początku listopada połączył się z działającym od 17 lat na polskim rynku Bankiem BISE, otworzył swój pierwszy oddział w Koszalinie.

Z usług świadczonych przez koszaliński oddział DnB NORD korzystać mogą zarówno klienci indywidualni, jak i firmy – mikro, małe i średnie. Bank obsługuje ponadto wspólnoty mieszkaniowe, specjalizuje się też w obsłudze samorządów terytorialnych oraz fundacji i stowarzyszeń. W koszalińskim oddziale jest też punkt przyjmowania zleceń Biura Maklerskiego DnB NORD, a w ciągu najbliższych dni uruchomiony zostanie całodobowy bankomat.

Jednym z podstawowych celów, przyświecających budowaniu nowych placówek Banku DnB NORD jest stworzenie klientom przyjaznej atmosfery oraz warunków ułatwiających codzienny kontakt z bankiem. Tak właśnie będzie działać nasz koszaliński oddział mówi Jarosław Dąbrowski, prezes zarządu Banku. Temu celowi służyć ma m.in. zniesienie często jeszcze obowiązujących w bankach barier konstrukcyjnych - odejście od okienek - dzięki czemu klient będzie obsługiwany na siedząco, przy stoliku, w bezpośrednim kontakcie z doradcą bankowym.

Oddział DnB NORD w Koszalinie to już 51 placówka tego banku w Polsce. Jeszcze w tym roku Bank planuje otwarcie kolejnego oddziału w regionie zachodniopomorskim – w Szczecinie.

Koszaliński oddział Banku DnB NORD mieści się przy ulicy Dworcowej 17 i jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00. Dyrektorem placówki została Agnieszka Bronk-Chrzanowska.Tags: