10 lat niższych rat w GE Money Banku na kredyt hipoteczny!
GE Money Bank wprowadza począwszy od kwietnia bieżącego roku kredyt hipoteczny z najdłuższym okresem karencji wynoszącym do 10 lat. Oznacza to możliwość odroczenia spłaty kapitału o 10 lat począwszy od daty jego zaciągnięcia.
Dzięki takiemu zabiegowi raty kredytu mogą być nawet o 30 % tańsze przez pierwsze 10 lat.

Oferta dostępna jest dla osób biorących kredyt na realizowanie planów mieszkaniowych lub spłatę innego zadłużenia w PLN . Osoby te mogą same wybrać dogodny dla siebie okres odroczenia spłaty kapitału i dodatkowo mogą zmienić ten okres podczas jego trwania.

Oferta jest szczególnie atrakcyjna dla osób którym zależy by zmniejszyć raty spłacane w początkowej fazie kredytu. Co pozwoli uzyskać np większą niezależność finansową podczas umeblowywania nowego mieszkania, domu.

Osoby zaciągające kredyt w GE Money Banku ponadto mają możliwość dostosowania oferty do własnych potrzeb wybierając jedną z opcji oferowanych przez bank:
opcji: Kredyt Perspektywa Plus (niskie oprocentowanie), Kredyt Start Plus (niskie opłaty: m.in. brak opłaty z tytułu niskiego wkładu własnego w ciągu pierwszych trzech lat spłaty kredytu oraz niższe koszty z tytułu braku zabezpieczenia hipotecznego
w okresie przejściowym), Kredyt Równowaga Plus (zapewnia równowagę pomiędzy niskim oprocentowaniem i niskimi opłatami).

Nowa oferta jest reklamowana w różnego rodzaju mediach pod hasłem „10 lat niższych rat - Dobry pomysł na mieszkanie bez wyrzeczeń”.

Bank jest jednym z wiodących na polskim rynku w dziedzinie udzielania kredytów hipotecznych.
Przez ubiegły rok bank udzielił 17,7 tysięcy kredytów na łączną kwotę 3,4 mld złotych, stanowi to ponad dwukrotny wzrost w stosunku do roku 2005.