BGŻ: Lokata z Funduszem Zagranicznym
15 października rozpoczyna się pierwsza subskrypcja 6-miesięcznej lokaty z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym, oferowanym we współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeniowym na Życie Europa SA. Subskrypcja potrwa do 9 listopada 2007 roku.
Minimalna kwota, jaką należy wpłacić, aby skorzystać z oferty, to 5000 zł. Połowa środków zostaje zainwestowana w lokatę, a druga połowa jest inwestowana w portfel zagranicznych funduszy Robeco.

– Oprocentowanie lokaty wynosi aż 11 proc. w skali roku. To najwyższa na rynku stawka. Dodatkowo klient ma możliwość osiągnięcia znacznych dochodów z inwestycji w zagraniczne fundusze – powiedział Michał Glinka, dyrektor departamentu produktów detalicznych w Banku BGŻ.

Kolejne zapisy na lokatę odbędą się w dniach: od 12 listopada do 7 grudnia 2007 roku oraz od 10 grudnia do 18 stycznia 2008 r.

Podczas subskrypcji dostępne są następujące fundusze Robeco: Robeco Global Bonds, Robeco Emerging Markets Equities, Robeco US Premium Equities, Robeco Property Equities i Robeco US MidCap Equities. Okres inwestycji w fundusze wynosi 36 miesięcy.Tags: