Bank BPS S.A. weźmie udział w międzynarodowych targach Farma 2008
Bank BPS S.A. weźmie udział w Międzynarodowych Targach Hodowli Zwierząt i Rozwoju Obszarów Wiejskich „FARMA", które odbędą się w dniach 3 - 5 października 2008 r. Honorowy Patronat nad FARMĄ objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Podczas tegorocznej edycji Targów FARMA wystawcy z 13 krajów (Polska, Austria, Belgia, Czechy, Dania, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Niemcy, Turcja, Szwecja oraz Włochy) zaprezentują produkty i rozwiązania usprawniające pracę w gospodarstwie hodowlanym tak, by funkcjonowało lepiej, nowocześniej i przynosiło zyski.
Targi to doskonała okazja do zapoznania się z nowościami - produktami, usługami i rozwiązaniami, które właśnie wprowadzane są na polski rynek. się jednocześnie miejscem spotkań i nawiązywania kontaktów handlowych oraz prezentacją najnowszej oferty produktów i usług liderów branży.
Wszyscy, którzy przyjadą w tym roku do Poznania, będą mogli nie tylko zapoznać się z nowościami rynkowymi, a także skorzystać z fachowej konsultacji doradców, reprezentujących Bank BPS S.A. który wspiera rolnictwo oraz małą przedsiębiorczość. Konsultanci udzielą wszelkich informacji na temat atrakcyjnych produktów i usług finansowych dostępnych dla przedsiębiorców w Banku BPS. Będzie można również zasięgnąć porad, w jaki sposób skorzystać z dostępnych środków Unii Europejskiej.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska targowego Banku Polskiej Spółdzielczości SA podczas Międzynarodowych Targów Hodowli Zwierząt i Rozwoju Obszarów Wiejskich FARMA w terminie 03-05.10.2008 r. – pawilon 5, stoisko 25B.Tags: