Świąteczno-zimowe oferty promocyjne PKO BP
PKO Bank Polski proponuje dwie nowe świąteczno-zimowe oferty promocyjne: Przekroczyć sześćdziesiątkę? Czemu nie? oraz Max Pożyczka z Mini Ratą plus karta na extrawydatki.

Przekroczyć sześćdziesiątkę? Czemu nie? - to oferta skierowana do każdego posiadacza SUPERKONTA, który ukończył 60 lat. W ramach oferty PKO BP proponuje preferencyjne warunki pożyczki gotówkowej Max Pożyczki z Mini Ratą tzn. obniżoną prowizję za jej udzielenie, z 5% do 3%.
Wyjątkowo długi okresu kredytowania, nawet do 8 lat powoduje, iż miesięczna rata Max Pożyczki z Mini Ratą jest stosunkowo niska.
Dodatkowo klienci, którzy w okresie promocji skorzystają z Max Pożyczki z Mini Ratą, są zwolnieni z opłat za prowadzenie SUPERKONTA przez 6 miesięcy.
Z preferencyjnych warunków można skorzystać do 18 stycznia 2008 roku.

Max Pożyczka z Mini Ratą plus karta na extrawydatki - korzystając w okresie promocji z Max Pożyczki z Mini Ratą uzyskać można kartę kredytową z dodatkowymi 15% od wysokości zaciągniętej pożyczki oraz przeznaczyć je na dodatkowe wydatki. Ponadto klienci płacący dowolną kartą kredytową mogą wziąć udział w „Jesiennej promocji VISA 2007” lub „Zimowej promocji MasterCard” i wygrać atrakcyjne nagrody. Z promocji skorzystać można do 15 stycznia 2008 roku.

„Max Pożyczka z Minia Ratą, to produkt szybko dostępny, bez zbędnych formalności, który przeznaczyć można na świąteczne wydatki, czy wymarzony świąteczny urlop. Każdy klient korzystający z Max Pożyczki w tym niezwykłym czasie dostanie nową kartę kredytową z dodatkowymi środkami na zakupy”- podkreśla Gabriel Głusek Dyrektor Zarządzający Pionem Bankowości Detalicznej PKO BP.

Warto podkreślić, że Max Pożyczka z Minia Ratą cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów. Od czasu wprowadzenia produktu do oferty wartość udzielonych pożyczek przekracza 1,1 mld złotych.

Poniżej szczegółowe informacje dotyczące oferty Max Pożyczki z Mini Ratą.Tags: