"Pieniądze bez łaski" w ING Banku Śląskim.
Do 30 września br. ING Bank Śląski w ramach promocji oferuje oprocentowanie w wysokości 8% dla pożyczek pieniężnych i kart kredytowych dla klientów indywidualnych. Równocześnie Bank rozpoczął kampanię promującą pożyczanie.

Główny przekaz kampanii telewizyjnej o pożyczaniu to: „Od dzisiaj pieniądze bez łaski!”. Dzięki niej ING Bank Śląski chce zaistnieć w świadomości osób poszukujących dodatkowej gotówki jako instytucja oferująca dostępne kredyty i karty kredytowe dla osób osiągających niewysokie dochody, które myślą o większych wydatkach, takich jak kupno telewizora, pralki, organizacja chrzcin, czy wesela. Z myślą o tej grupie Klientów Bank zliberalizował politykę kredytową, skrócił czas oczekiwania na decyzję kredytową i uruchomienie środków, ograniczył zakres informacji wymaganych do wnioskowania o pożyczki i karty kredytowe oraz wprowadził możliwość wnioskowania o te produkty bez dodatkowych dokumentów. Ponadto Bank podwyższył kwotę udzielanej pożyczki bez zaświadczenia o dochodach z 1000 zł do 2000 zł.

Teraz ING Bank Śląski pożycza „pieniądze bez łaski”, czyli bez zbędnych formalności i „od ręki”.

W czasie trwania kampanii Banku o pożyczaniu obowiązywać będą dwie promocje:
1. Bank do 30 września oferuje bardzo niskie oprocentowanie dla pożyczek pieniężnych i kart kredytowych – w wysokości 8%!
2. Osoby, które zamówią jedną z kart kredytowych Banku i zapłacą nią za zakupy dostaną 50 zł w prezencie!

W promocji mogą uczestniczyć nowi Klienci, którzy w okresie promocyjnym skorzystają z oferty kredytowej, czyli karty kredytowej lub pożyczki pieniężnej, a także osoby, które już posiadają karty kredytowe Banku.

Warunki promocji
POŻYCZKI:
- oprocentowanie stałe, jedno z najniższych na rynku – tylko 8% w całym okresie spłaty,
- 0 zł prowizji za udzielenie pożyczki,
- żadnych opłat za rozpatrzenie wniosku,
- bez poręczycieli,
- możliwość uzyskania pożyczki bez zaświadczenia o dochodach (dotyczy Stałych Klientów ING Banku Śląskiego oraz wszystkich Klientów wnioskujących o kwotę do 2000 zł),
- możliwość uzyskania pożyczki „od ręki” w trakcie jednej wizyty w oddziale,
- wystarczy zarabiać 700 PLN netto miesięcznie,
- okres spłaty pożyczki aż do 36 miesięcy

KARTY KREDYTOWE:
• Jeżeli Klient zamówi jedną z kart kredytowych i zapłaci nią za zakupy, dostanie od nas 50 zł w prezencie!
• Wszystkie transakcje wykonane Pomarańczową kartą kredytową VISA, kartą kredytową VISA Classic, kartą kredytową MasterCard lub Złotą kartą kredytową VISA w okresie promocyjnym od 15 lipca do 30 września br., dają możliwość skorzystania z bardzo niskiego oprocentowanego kredytu na karcie w wysokości 8% (oprocentowanie to obowiązuje aż do momentu spłaty kredytu).
• Nasze karty pozwalają płacić za zakupy bez pieniędzy w portfelu i na koncie. Ponadto gwarantują:
- możliwość korzystania z darmowego kredytu nawet do 52 dni,
- nisko oprocentowany kredyt po okresie darmowego kredytowania – teraz tylko 8%,
- bonusy dla aktywnych,
- bezpłatne ubezpieczenia.

Kartę można zamówić dzwoniąc pod numer 0 801 160 160, wysyłając wniosek ze strony www.ing.pl lub w każdym oddziale ING Banku Śląskiego. Wniosek w sprawie pożyczki można złożyć w oddziale, dzwoniąc pod numer 0 801 222 222 lub Internet (ww.ing.pl).

Dodatkowo w tym czasie w Banku trwa promocja dla posiadaczy Pomarańczowej Karty Kredytowej VISA. Klienci nie płacą prowizji za wypłatę gotówki w kraju i za granicą.

Szczegóły na www.ing.pl oraz w oddziałach Banku.